Hypotéka na bydlení od Raiffeisenbank

Hypotéku na bydlení od Raiffeisenbank můžete kromě koupě nebo výstavby nemovitosti použít i k vypořádání majetkových poměrů či ke koupi podílu v bytovém družstvu. Jedná se o variantu Klasik, která patří mezi nejoblíbenější variantu hypoték.

Výhody hypotéky na bydlení Raiffeisenbank

- Vyřízení hypotéku na bydlení do tří dnů
- Z hypotéky můžete použít až 20 % na cokoliv - třeba na nábytek
- Pokud stavíte, nemusíte dokládat faktury a dostanete peníze přímo na účet

Parametry hypotéky na bydlení od Raiffeisenbank

- Výše až do 20 milionů. Z hypotéky od RB můžete použít až 20 % na cokoliv – třeba na vybavení domácnosti
- Hypotéka je poskytována až do 90 % z hodnoty nemovitosti, kterou budete ručit. Může to být i jiná nemovitost, než která je předmětem financování (pokud má taková nemovitost dostatečnou hodnotu, může vám pokrýt až 100 % vaší investice).
- Dobu splácení můžete rozložit na 5 až 30 let. Během tohoto období budete za hypotéku ručit zastavenou nemovitostí.
- O hypotéku mohou žádat maximálně 4 osoby, které žijí nejvýše ve dvou domácnostech. Při schvalování hypotéky se bere v úvahu příjem všech žadatelů dohromady, což vám může pomoct na hypotéku dosáhnout.
- Můžete volit mezi fixní a pohyblivou úrokovou sazbou. Fixovanou úrokovou sazbu si můžete nastavit na 1–7, 10 a 15 let. Po celou dobu fixace se úroková sazba hypotéky nemění.

Proč si vzít hypotéku na bydlení u RB?

Díky široké nabídce hypoték vám Raiffeisenbank navrhne více řešení a vy si vyberete to, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. K vyřízení hypotečního úvěru vám bude stačit několik příloh k žádosti, které můžete poslat elektronicky emailem. K čerpání peněz vám stačí návrh na vklad zástavního práva, což celý proces urychlí až o několik týdnů. Při čerpání na výstavbu či rekonstrukci navíc není nutné dokládat žádné faktury. Sazbu z nezávazného propočtu hypotéky vám Raiffeisenbank garantuje na 30 dnů. Máte tedy čas si vše zařídit a sehnat potřebné dokumenty. Vaší zkompletovanou žádost o hypotéku banka vyřídí do 3 dnů. K projednání nám stačí i nepodepsaný návrh kupní smlouvy nebo smlouva o budoucí kupní smlouvě. Odhad ceny nemovitosti vybere též banka a objedná ho za vás.

Porovnejte si všechny možnosti vaší hypotéky a zjistěte jaká banka ji nabízí nejvýhodněji. Porovnat všechny bankovní ústavy můžete kliknutím zde…