Co je to americká hypotéka?

Americké hypotéky jsou neúčelové úvěry zajištěné nemovitostí. Na rozdíl od běžných hypoték můžete peníze z americké hypotéky použít na cokoli, aniž byste museli bance dokládat účel. Banky někdy tyto typy úvěrů nazývají také neúčelové úvěry, hypotéky, spotřebitelské úvěry zajištěné nemovitostí apod.

Kolik si mohu půjčit s americkou hypotékou?

Americké hypotéky se poskytují do různé výše hodnoty zastavené nemovitosti, s různými úrokovými sazbami, fixacemi úroků, poplatky a dobami splácení. Proveďte srovnání amerických hypoték a najděte nejlevnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou.

Co je to bezúčelová hypotéka?

Neúčelová hypotéka, jak už název napovídá, je hypoteční úvěr, u kterého banka nemusí prokazovat účel použití peněz. Peníze můžete použít na cokoli a banka po vás nebude chtít účtenky ani faktury.

Je lepší americká hypotéka (bezúčelová) nebo online půjčka?

Zda je lepší bezúčelová hypotéka nebo online půjčka, závisí na tom, kolik si potřebujete půjčit. Online půjčka nemusí stačit na financování vašich větších plánů. Na neúčelovou americkou hypotéku můžete získat více finančních prostředků. Americké hypotéky jsou oblíbené také proto, že banky u nich nabízejí nižší úrokovou sazbu.

Jak mohu použít peníze z neúčelové hypotéky (americké hypotéky)?

Jak už název napovídá, neúčelová hypotéka je hypotéka bez doložení účelu, což znamená, že peníze můžete použít, jak potřebujete. Bezúčelovou americkou hypotéku můžete využít k financování

- nákup nebo oprava automobilu
- koupě nebo rekonstrukce domu
- rodinná dovolená
- splácení dalších dluhů a další

Srovnání amerických hypoték a bezúčelových úvěrů

Porovnejte si hypotéky všech bank online. Pokud víte, kolik si potřebujete půjčit, jak dlouho chcete americkou hypotéku splácet a jakou hodnotu nemovitosti jste ochotni dát bance do zástavy, zadejte tyto hodnoty do vyhledávacího formuláře. Během několika sekund vám najdeme všechny americké hypotéky, které přesně odpovídají vašim požadavkům. Můžete je porovnat podle úrokové sazby, fixace úrokové sazby (doba, po kterou se úroková sazba nemění), poplatků za poskytnutí, měsíční splátky, celkové splátky americké hypotéky a LTV (Loan to Value).